LEVEL

LEVEL 7

Starší čísla je možné objednat u firmy Send na telefonech 225985225 nebo 777333370, nebo e-mailem na adrese send@send.cz

cover_predniVážení čtenáři,

stejně jako minulý měsíc, je i tento prázdninový, což znamená, že se všichni tvůrci her buďto válí u vody a nikdo nic nedělá, nebo chystají hry do šuplíku. At je to tak, či onak, jedno je jisté a to, že zrovna o prázdninách je žalostně málo her a všechny firmy čekají až na vánoce, kdy se jich do světa zas vyrojí stovky.

Prázdniny tedy rozhodně hráčům nepřejí, a tak je vcelku lidské, že se členové redakce uchylují k různým jiným aktivitám, než je hraní her. Někteří jedinci se dali na hraní her, na nichž je stoletá vrstva prachu, jiní dokonce na programování a poslední skupinu tvoří ti, kteří již nekomunikují, ale pouze vystrkují hlavu ze studené lázně.

Jediná zajímavá akce, která narušila monotónnost těchto dní, byla oslava Lachtanových narozenin, ale jistě o nic nepřijdete, protože v některém z příštích čísel přineseme reportáž z této akce.

Vždy, když připravujeme další číslo LEVELu, snažíme se vymyslet nové rubriky a věci, které by přispěly k ozvláštnění LEVELu oproti ostatním herním časopisům. Ani v tomto čísle tomu nebylo jinak. Některá vylepšení jsou pouze převzata z Vašich anket a jiná jsou výplodem našich hlav. Ve spoustě odpovědí na anketu se objevil názor, abychom zavedli nějakou rubriku, v níž bychom se vraceli ke hrám, které jsou skvělé, ale už jsou nějaký ten pátek staré. Neváhali jsme, protože tuto rubriku jsme chtěli zavést již dávno, ale dlouho do noci jsme se hádali, bude-li se jmenovat Retro, nebo Nostalgie. V době kuropění odpadli všichni, kteří chtěli název Retro a vyhrála Nostalgie. V této rubrice, která je zatím v čísle na poslední stránce, se budeme vracet k perlám herního trhu. Laťku nasazujeme vysoko a nezačínáme ničím jiným, než bombou mezi adventurami, a sice Monkey Islandem II. Druhou rubriku, kterou jste si žádali, jsou Cheaty, takže milovníci podvodů ve hrách se mohou těšit od příštího čísla na již stálou rubriku Cheaty, kde se dozví své milované „podvody“ na hry.

V každém dalším čísle se budete také setkávat v rubrice „Sítové hry“ vždy se hrou, která podporuje hru několika hráčů, at už po síti, modemu, nebo sériovém kabelu. Omlouvám se všem za to, že jsem minule uvedl, že toto číslo bude mít již šedesát stran, ale neuvědomil jsem si, že jsou stále ještě prázdniny a že by se tedy číslo těžko naplnilo. Po prázdninách, tedy od příštího čísla, již budeme mít opravdu šedesát stran, na kterých se kromě těchto rubrik objeví i spousta dalších zajímavých článků. Už teď se můžete těšit na test virtuální helmy pro PC, kterou již máme k dispozici a na spoustu jiných zajímavých článků.

A to nejlepší na konec. Cena LEVELu s CD klesla ze 120,- na 99,- Kč. Pro předplatitele stojí CD ROM příloha od čísla 8 dokonce pouze 60,- Kč! Od osmičky si také můžete předplatit LEVEL s PC ENGINE (1 číslo za 60,- Kč). Doufám, že tyto novinky budou pro Vás příjemným prázdninovým osvěžením.

Jan Tománek, šéfredaktor

OBSAH: LEVEL 7

RECENZE

Brutal Paws of Fury
Hi – Octane
Kingdom The Far Reaches
Micro Machines II
Rugby World Cup 95
Simon The Sorcerer II
Star Trek: Next Generation ‚Final Unity‘
Teen Agent
The Last Dynasty
Warriors

NÁVOD

Doom II
Flight of the Amazon Queen
Ravenloft II: Stone Prophet
Realms of Arkania: Star Trail
Simon the Sorcerer II
Star Trek: Next Generation
Teen Agent

RETRO

Monkey Island 2

HARDWARE / SOFTWARE

Uvažovali jste někdy o propojení počítačů?

ROZHOVOR

Jiří Stivín

DOPISY

Dopisy čtenářů

OBSAH DVD / CD

DEMOVERZE

Brain Dead 13 • Cannon Fodder • Hi Octane • Jagged Alliance • Last Dynasty • Micro Machine 2 • NBA Live ’95 • System Shock • Warrior

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.