LEVEL

LEVEL 225

Starší čísla je možné objednat u firmy Send na telefonech 225985225 nebo 777333370, nebo e-mailem na adrese send@send.cz

ŠŤASTNÉ A VESELÉ

cover_predni
Třináctka je všeobecně považována za nešťastné číslo. U nás v redakci to ale neplatí, protože 13. vydání v roce je zároveň vánoční, takže je o něco slavnostnější než ty ostatní. Pod stromeček jsme vám nadělili parádní plnou hru, po níž jste mnozí volali. Just Cause 2 je zkrátka titul, na který se nezapomíná a rozhodně by měl být ve sbírce každého hráče. Sice jsme váhali, zda vám můžeme nabídnout titul, který hází přes palubu systém Windows XP, ale nakonec jsme se shodli, že kdo to s hraním myslí vážně, už dávno upgradoval. A ti nešťastníci, kteří to ještě nestihli, si holt DVD uloží do doby, než budou mít patřičné vybavení (přesněji, klíč z této strany vložte do knihovničky na Steamu, ať ho neztratíte).

Nezapomeňte, že se se závěrem roku pojí start ankety Invaze 2012, v níž volíte nejlepší hru letošního roku. Možnost hlasovat naleznete jako obvykle na našem sesterském serveru Hrej.cz. Jsme zvědaví, jakou hru vyberete, protože jsme se dočkali řady zajímavých kousků, jež jistě svedou lítý boj o čelní místa.

Nyní mi už ale vážení a milí čtenáři dovolte, abych vám jménem celé redakce poděkoval za přízeň, kterou jste nám v roce 2012 věnovali a věřím, že i nadále bude Level vaším parťákem a průvodcem ve světě her. Užijte si vánoční svátky a úspěšně vstupte do nového roku!

Michal Křivský
šéfredaktor

OBSAH: LEVEL 225

OBSAH DVD / CD

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.