LEVEL

LEVEL 224

Starší čísla je možné objednat u firmy Send na telefonech 225985225 nebo 777333370, nebo e-mailem na adrese send@send.cz

HIT ME!

cover_predni
Mám obrovskou radost z her, které se nám dostávají do redakce. Vůbec mi nevadí pokračování zavedených sérií a už vůbec ne jejich restarty, když jsou zkrátka povedené. Jakmile se nám naskytla možnost zahrát si s předstihem nového Hitmana s podtitulem Absolution, bylo o titulu čísla rozhodnuto. Samozřejmě mu na paty šlapal neméně povedený Assassin’s Creed III, ale ten se nám do redakce dostal v konzolové verzi (podrobnou recenzi naleznete na straně 86) a jakožto primárně PC časopis proto čekáme na opožděnou, avšak graficky ještě o chlup lepší verzi. Nicméně majitelé konzolí již mohou hrát a ostatní mají příležitost přečíst si, na co se mohou těšit.

Uplynulý měsíc byl pro redakci také nabitý zážitky všeho ražení v souvislosti s hrami. Asi nejvíce si užil Zdeněk Princ, který si u příležitosti oslavy updatu World of Tanks v reálu vyzkoušel tankové bitvy… No dobrá, vystřelit ho nenechali, ale kdo se může pochlubit, že sám rozjede několikatunový tank? Jarda Möwald se zase v duchu Medal of Honor nechal prohánět po buzeráku, aby se pak pokusil sejmout redaktory od konkurence. Zbytek redakce se pak raději věnoval novým hrám bez nějaké větší námahy (nepočítejme Kinect hry). Z bohatého obsahu bych neměl opomenout zmínit téma, které mapuje ty nejdražší projekty v herním byznysu. Ze stovek milionů, které protekly známými hrami, se vám minimálně zatočí hlava. Více v tématu Petra Streckera na straně 44.

Konec roku je za dveřmi a mnoho z vás si jistě říká, že by měli omladit svůj počítač, nebo jej případně nahradit zcela novým strojem. Připravili jsme proto podrobného rádce, který vám bude nápomocen. V redakci jsme vybrali podle nás ty nejlepší komponenty a také upozornili na co si dát pozor, pokud kupujete již hotovou sestavu.

Aktuální Level 224 je letos dvanáctý v řadě a označen je jako prosincové vydání, ale pokud v tom nemáte přehled, tak si dovolím upozornit, že v letošním roce se ještě jednou připomeneme s třináctým, vánočním vydáním. Těšte se na parádní plnou hru na DVD a samozřejmě časopis napěchovaný až po okraj. Nezapomeňte, vánoční Level tu bude 14. prosince! Do té doby máte rozchod ke svým herním strojům.

Michal Křivský
šéfredaktor

OBSAH: LEVEL 224

OBSAH DVD / CD

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.