LEVEL

LEVEL 222

Starší čísla je možné objednat u firmy Send na telefonech 225985225 nebo 777333370, nebo e-mailem na adrese send@send.cz

SERIÓZNÍ LEVEL

cover_predni
Nový Level, který právě čtete, je opravdu nový v pravém slova smyslu. Už delší dobu jsme si v redakci pohrávali s myšlenkou kompletně omladit vzhled a od tohoto čísla jsme uznali za vhodné vyjít s kůží na trh. Věřím, že konzervativní čtenáři nebudou změnou příliš dotčeni. Všechny dříve využívané prvky jsme zachovali a navrch ještě zařadili nové. Dejte nám všemi možnými komunikačními kanály vědět, jak se vám nová podoba zamlouvá!

Do aktuálního vydání se nám podařilo opět sehnat zajímavou plnou hru. Akci Serious Sam 3: BFE jsme měli v hledáčku pěkně dlouhou dobu a jsem velmi rád, že vám ji můžeme přinést na DVD. Výhodou pro mnohé jistě bude, že se jedná o Steam verzi, takže i když ztratíte instalační disk, vůbec nic se neděje a Serious Sam 3: BFE najdete ve své virtuální knihovničce. Vedle toho si také nenechte ujít aktivační kódy do evropské beta verze onlinovky War of Warplanes, která navazuje na úspěch tankové simulace World of Tanks. V tuto chvíli už na počítačích kolem virtuální piloti krotí své stroje a kulomety zběsile štěkají! Třeba se potkáme online. 🙂

V redakci se nám tento měsíc sešla celá řada zajímavých her. Jednou z očekávaných pecek je akce Borderlands 2, dále jsme na tanec vyzvali Smráka v Darksiders II a navíc jsme seponořili do online světa Guild Wars 2. A to není vše, zajímavých her vyšlo opravdu mnoho a v recenzích jsme museli nekompromisně vybírat tituly, které si vezmeme do parády. Už příští měsíc se na nás chystají zástupy dalších zajímavých her (viz náš kalendář na straně 4), takže všem radím, aby ty aktuální rychle dohráli, dohnali všechny resty a měli čas na záležitosti jako XCOM, Dishonored a mnoho dalších.

A ještě mi dovolte upozornit na článek od Petra Streckera. U her bychom se v první řadì měli bavit, a proto jsme se v hlavním tématu rozhodli odlehčenou formou nahlédnout na klišé, jež nám vývojáři servírují. Jistě při čtení pokýváte souhlasně hlavou a navrch se třeba i zasmějete.

Michal Křivský
šéfredaktor

OBSAH: LEVEL 222

OBSAH DVD / CD

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.