LEVEL

LEVEL 221

Starší čísla je možné objednat u firmy Send na telefonech 225985225 nebo 777333370, nebo e-mailem na adrese send@send.cz

NEJLEPŠÍ VĚCI JSOU ZADARMO… NEBO ASPOŇ SE SLEVOU

cover_predni
Vítejte u nového vydání Levelu! Prázdniny jsou pryč, zahajuje nový školní rok, mnozí mají dovolenou za sebou a již se vracejí do procesu. Zahoďte chmurné myšlenky! My v redakci jsme se proti nim rozhodli bojovat. Novou akční cenu asi nemusím připomínat, té jste si jistě všimli (a jestli ne, tak jste trafikantce nechali pěkné dýško). Za velký úspěch považuji, že se nám podařilo jako plné hry získat kompilaci The Chronicles of Riddick – oba díly, které naleznete na DVD, patří mezi nejlepší akce posledních let. Hodnocení napříč herními médii si podle služby Metacritic obě hry drží kolem velice pěkných 90 ze sta. Žádnému fandovi by tedy neměly chybět ve sbírce. Díky Levelu ušetříte nemalý peníz, protože například na Steamu byste za hry zaplatili 20 eur!

Hrát tedy budete mít co, ale také jsme se samozřejmě snažili, abyste měli další měsíc i co číst. Šílený střelec řádil na premiéře filmu a média následně byla opět plná toho, jaké videohry evidentně vyšinutý jedinec hrál. Na tomto místě už jsem se podobným událostem věnoval a stěžoval jsem si, jak média hází psychicky narušené jedince s počítačovými hráči do jednoho pytle. Tentokrát jsme se rozhodli, že se podíváme do minulosti na všechny medializované případy, a výsledkem je článek Vojty Bednáře (str. 14), jenž zachycuje zajímavé momenty těchto kauz v souvislosti s hrami.

Samozřejmě došlo i na daleko veselejší témata. Nadšeni jsme byli ze Sleeping Dogs – hry měsíce, u které mnozí rychle zapomenou na oblíbenou sérii GTA. Vyzkoušeli jsme i hratelnou verzi chystané hororovky Resident Evil 6 či otestovali nové sporty od EA – FIFA 13 a NHL 13. Zkrátka nenudili jsme se a to je dobře. Věřím, že se nebudete nudit ani vy při čtení, sledování videí na našem kanále či hraní parádních plných her.

Michal Křivský
šéfredaktor

OBSAH: LEVEL 221

OBSAH DVD / CD

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.