LEVEL

LEVEL 219

Starší čísla je možné objednat u firmy Send na telefonech 225985225 nebo 777333370, nebo e-mailem na adrese send@send.cz

E3 V NAŠÍ REŽII
cover_predni
Každoroční svátek v podobě E3 je zdárně za námi. V redakci bylo tentokráte napilno více než obvykle. Všichni, kdo jste si udělali čas a navštívili Hrej.cz, jste mohli být svědky prvního nepřetržitého vysílání, kde jsme divákům nabízeli česky komentované přenosy z tiskových konferencí, komentáře z našeho studia a také neustálý tok informací a trailerů z chystaných her (to vše s českými titulky). A vy, kdo jste se nedívali, teď alespoň víte, oč jste přišli a příště se dívat budete. Videa jsou ale samozřejmě dostupná v archivu a vše si můžete zpětně pustit. A tímto shrnutím pochopitelně nemám v úmyslu celý realizační tým, v čele se Zdeňkem Princem, jen plácat po zádech (což si všichni zaslouží), ale chci vás připravit na jízdu, kterou opět spustíme se startem druhého herního svátku, čímž je Gamescom (15.–19. srpna).

Zpět ale k aktuálnímu vydání. Všichni se shodneme, že E3 letos neoslnila, ale nalijme si čistého vína – už před výstavou bylo patrné, že nástupců konzolí PlayStation 3 a Xbox 360 se nedočkáme. Konzole Wii U nepřekvapila, už jsme o ní věděli a dychtivě jsme očekávali odhalené tituly… Co nás zaujalo nejen na Wii U, si ostatně přečtěte v našem komentářovém bloku z E3. Herní nálož je pro všechny platformy bohatá, to ostatně prozrazuje obsáhlý E3 speciál, do něhož jsme zařadili to nejzajímavější, na co jsme na E3 narazili. Nicméně jsme se opět nedočkali předváděček her jako Half-Life 3 nebo GTA V… Škoda. Vykompenzoval to alespoň příjemný herní šok v podobě Watch Dogs, jehož podrobné preview naleznete na straně 30.

Po složitém vyjednávání se nám podařilo ulovit na DVD jako plnou hru nezávislý kousek Vessel, který jsme s hodnocením 9/10 recenzovali v letošním dubnovém Levelu. Vessel tak ještě „voní“ novotou. Komu by to nestačilo, může vyzkoušet některou z dalších plných her – divokou akci You Are Empty, anebo fantasy mlátičku Enclave ve vylepšené Gold edici.

Užívejte si léta, prázdnin a dovolených, ale nezapomínejte, že Level a hry jsou s vámi!

Michal Křivský
šéfredaktor

OBSAH: LEVEL 219

OBSAH DVD / CD

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.