LEVEL

LEVEL 215

Starší čísla je možné objednat u firmy Send na telefonech 225985225 nebo 777333370, nebo e-mailem na adrese send@send.cz

ZA PĚT MINUT DVANÁCT

cover_predni
Někdy je to k vzteku, jindy čekáte na zázrak… O čemže je řeč? O vydavatelských domech a jejich termínech a omezeních na vydání informací o hrách. Často dopředu o některých hrách víme, dokonce máme možnost je s velkým předstihem vidět, ale musíme o nich mlčet. Dohody a smlouvy jsou neúprosné. Tentokrát jsme si při uzávěrce opravdu užili. To, že novinářská verze Syndicate přestala fungovat den poté, co ji naštěstí Pavel Dobrovský dohrál, je drobnost (stejně se k nám do uzávěrky dostala běžná prodejní verze), ale kolem Mass Effectu 3 bylo horko. Čekali jsme v redakci na zázrak, že se objeví tajemná obálka s disky k recenzi. Povedlo se. V takový moment už zbývá vybrat dobrovolníka, který se oprostí od všech pozemských radostí a všechen svůj čas bude následujících několik dní věnovat jedné hře, aby ještě vytvořil hodnotný článek. Náročný úkol. Jirka Pavlovský se ho bez mrknutí oka zhostil. Telefonát zněl asi takhle: „Čau, mám pro tebe nabídku, která se neodmítá!“ A Jiří, aniž by se na cokoliv zeptal, po krátké odmlce chladně vypálil: „… Beru…“ Až teprve potom došla řeč na to, o jakou hru se jedná a že bude vůbec první, kdo se z redakce bude moci ponořit do očekávaného titulu. Jeho reakce byla vlastně logická – když vám v pokročilou hodinu volají z redakce herního časopisu, nabídka bude jistě více než lákavá. Jak tak o tom přemýšlím, tak jsem mu mohl říct, že potřebuju vyluxovat auto, když se vším dopředu souhlasil. Škoda, zkusím takhle nachytat někoho jiného!

Užijte si aktuální Level, a zejména plnou hru, kterou jsme dlouhou dobu obtížně sháněli. Věřím, že každému milovníkovi dobrodružných her udělá Arcania: Gothic 4 radost.

Michal Křivský
šéfredaktor

OBSAH: LEVEL 215

OBSAH DVD / CD

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.