LEVEL

LEVEL 214

Starší čísla je možné objednat u firmy Send na telefonech 225985225 nebo 777333370, nebo e-mailem na adrese send@send.cz

DO SVĚTA!

cover_predniNavzdory všem kalamitám, které v době uzávěrky panovaly, jsme se rozhodli rozlétnout se do světa, abychom přinesli co nejčerstvější informace z chystaných her. Pavel Dobrovský se vydal do Montrealu, aby na vlastní kůži vyzkoušel třetí díl akce Far Cry. Málem se nám při cestě ztratil, umrzl a jedině chybělo, aby ho napadl lední medvěd, a jeho cestovatelská historka mohla postoupit na novou úroveň. Naštěstí jeho návštěva Ubisoftu dopadla na výbornou a my se s vámi můžeme podělit o exkluzivní dojmy. K tomu jsme se také vydali do Londýna, kde byl prezentován Ghost Recon: Future Soldier. A protože hru jsme vám v podrobném preview prezentovali dříve, rozhodli jsme se článek pojmout odlišným způsobem a zaměřili se na konkrétní akci a možnosti, které Future Soldier nabízí.

Vedle novinek a tematického výhledu nejočekávanějších her pro rok 2012 se také urodily nové tituly, které by vám v tomto „slabším“ herním období neměly uniknout. Jde o RPG Kingdoms of Amalur: Reckoning, do něhož se ponořil Radek Friedrich, a měli jsme co dělat, abychom jej ze hry dostali (ve World of Warcraft se s Radkem dá komunikovat přes chat, ale v offline hře jej tímto způsobem jen těžko zastihnete…). Druhou bezesporu zajímavou hrou je akce The Darkness II. Na naše hodnocení nejen těchto kousků se podívejte do recenzí, kam jsme zařadili i řadu nezávislých titulů.

Koncem ledna byla také uzavřena naše anketa o nejlepší hru roku Invaze 2011, ve které jste hlasovali na Hrej.cz. Všem, kteří přispěli svým hlasem, ještě jednou jménem celé redakce děkuji! Výsledky nejen podle vás, ale také z pohledu redakce naleznete na straně 56.

Michal Křivský
šéfredaktor

OBSAH: LEVEL 214

OBSAH DVD / CD

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.