LEVEL

LEVEL 213

Starší čísla je možné objednat u firmy Send na telefonech 225985225 nebo 777333370, nebo e-mailem na adrese send@send.cz

POKROK NEZASTAVÍŠ

cover_predniVítejte u nového Levelu, který zahajuje rok 2012! Hned z kraje otevíráme novinkou, se kterou jsme dlouho váhali. Často jsme slýchali požadavky, abychom videa, která vytváříme v redakci, přinášeli v lepší obrazové kvalitě. Bohužel blu-ray mechaniky se tolik nerozšířily, abychom se mohli přesunout na toto médium a DVD nám nenabízelo dostatečný prostor. Rozhodli jsme se proto přesunout video obsah na web. V každém novém Levelu budete mít přístupový kód, kterým se dostanete do sekce, kde najdete všechna videa ve vysokém rozlišení. Jedinou podmínkou je webový prohlížeč a běžné internetové připojení (které je natolik rozšířené, že jsme se k tomuto kroku odhodlali). Tolik k modernizaci a „odlehčení“ Levelu o jedno DVD. Nebudu zastírat, že za tímto krokem je také vliv zvyšující se daně z přidané hodnoty (DPH). Přesun video obsahu je vhodným krokem jak se vyhnout další vlně zdražování.

A nyní k obsahu časopisu. S novým rokem jsme se v redakci rozhodli také oprášit některé rubriky. Jako první na řadu přišla retro sekce. Jak se nám to povedlo, se můžete přesvědčit na straně 97, kde otevíráme „retro obálkou“. Rozloučili jsme se též s dlouholetou rubrikou Křemíkové nebe, která se jednoduše vyčerpala a za uplynulé roky jsme prošli v podstatě kompletní historii herních počítačů a konzolí. U ohlédnutí do herní historie však zůstaneme i u nové rubriky Nezvratný osud, kde vybíráme tituly, jež vypadaly nadějně, ale z nějakého důvodu se nakonec do prodeje a k hráčům nedostaly.

Užijte si dvě plné hry v češtině a počítejte s tím, že i za měsíc naleznete na DVD zajímavý titul (více zatím nemohu prozradit, nerad bych to zakřiknul).

Michal Křivský
šéfredaktor

OBSAH: LEVEL 213

OBSAH DVD / CD

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.