LEVEL

LEVEL 212

Starší čísla je možné objednat u firmy Send na telefonech 225985225 nebo 777333370, nebo e-mailem na adrese send@send.cz

INVAZE SKVĚLÝCH HER

cover_predni
Třináctka je pro někoho smolné číslo, ale pro vánoční 13. vydání Levelu to v žádném případě neplatí. Pověrčivost hoďte za hlavu a užijte si časopis, který jsme jako vždy připravovali s největším nasazením. Důkazem jsou aktuální recenze jak v rubrice PC, tak i v té konzolové. Vypíchnout musím i naše dojmy z hraní onlinovky Star Wars: The Old Republic nebo podrobné preview oznámeného Rainbow Six: Patriots. Minout byste rozhodně neměli téma o fenoménu Minecraft od Zdeňka Prince a Jirky Bigase. Oba zmínění se dlouhou dobu o Minecraftu horlivě bavili, předháněli se ve stavbách co nejbizarnějších objektů, ladění jejich vlastního serveru, až to celé logicky vyústilo k jedinému závěru – připravit téma do Levelu. Konečně měli důvod opustit své virtuální jeskyně a hrady. Nedílnou součástí tématu je také komentovaný doprovodný materiál na video DVD.

Pozor hlášení: v den, kdy tento Level dorazil na stánky, odstartoval také již šestý ročník ankety o nejlepší hru roku Invaze 2011, kterou pořádáme spolu se sesterským serverem Hrej.cz. Pomozte nám vybrat ty nejlepší hry z uplynulého roku! Jak se zapojit se dozvíte na straně 24.

Za celou redakci vám přeji, abyste si užili vánoční svátky (třeba ve společnosti pětice skvělých plných her z Level DVD) a úspěšně vstoupili do nového roku!

Michal Křivský
šéfredaktor

OBSAH: LEVEL 212

OBSAH DVD / CD

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.