LEVEL

LEVEL 211

Starší čísla je možné objednat u firmy Send na telefonech 225985225 nebo 777333370, nebo e-mailem na adrese send@send.cz

HERNÍ SOUČASNOST A BUDOUCNOST POD LUPOU

cover_predniLetošní rok je pěkně nabitý skvělými hrami a my jsme si už prožili první nadílku špičkových titulů. Možná se teď leknete, že vám přinášíme prosincový Level a další pecky představíme až v lednu. Ale všichni, kdo jste s námi dlouhá léta, už to víte – ještě nás čeká vánoční vydání, ve kterém si posvítíme na ostatní hry, jako je Skyrim, Saints Row: The Third, Assassin’s Creed Revelations pro PC, L.A. Noire pro PC, Need for Speed The Run, LOTR: War in the North a řadu dalších. Avšak zpět k aktuálnímu vydání, jemuž s přehledem kraluje netopýří muž. Už předchozí díl byl povedený a od Arkham City se očekávala minimálně stejná úroveň kvality. Vše dopadlo ještě lépe a označení hra měsíce si nový Batman odnáší zcela oprávněně. Vedle toho se nám tu sešla i bitva válečných akcí – bavili jsme se více u Battlefieldu 3, nebo u Call of Duty: Modern Warfare 3? To a mnohem více se dozvíte z recenzí. A ani konzolisté nepřijdou zkrátka. Uncharted 3 je nezbytnost pro každého majitele PS3 a k tomu jsme si posvítili na konzolovou verzi Assassin’s Creed Revelations (podrobnou recenzi pozdržené PC verze chystáme do dalšího čísla, přeci bude mít od konzolové několik odlišností).

Ujít by vám nemělo ani hlavní téma, které se věnuje takzvanému cloud gamingu. Už jsme o službách jako OnLive napsali mnoho, otestovali jsme si dřívější betu, nyní jsme se dostali ještě dále. Vyzkoušeli jsme, jak doopravdy funguje streamované hraní jak na počítači, tak prostřednictvím speciální konzole, kterou připojíte k internetu, televizi a rovnou můžete hrát nejnovější hry. Je to ta pravá budoucnost hraní? Více napoví téma.

Užijte nový Level s parádní plnou hrou a nezapomeňte, že letos se ještě uvidíme u Levelu 212, který vychází 15. 12.

Michal Křivský
šéfredaktor

OBSAH: LEVEL 211

OBSAH DVD / CD

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.