LEVEL

LEVEL 18

Starší čísla je možné objednat u firmy Send na telefonech 225985225 nebo 777333370, nebo e-mailem na adrese send@send.cz

Vážení čtenáři.cover_predni
Minulé číslo Levelu zaznamenalo hned několik změn. Kromě několika kosmetických úprav je to především změna hodnocení ze stávajících pěti na sedm stupňů a rozdělení celého časopisu do tří sekcí – PC sekce, Arniga a Konzole. Jsme si dobře vědomi, že jakékoli, i ty nejmenší změny se mohou u Vás čtenářů setkat 5 nepřízní. Myslíme si však, že jde o změny k lepšímu. A co Vás tedy čeká v tomto čísle? Jako obvykle si můžete přečíst o tom, jaké herní tituly na Vás v nejbližší době čekají. Od firmy AdeliRe jsme exkluzivně pro Level získali novinářskou alpha verzi nově připravované hry Time Commando, takže se s Vámi můžeme podělit o první dojmy. Další velkou novinkou, kterou jsme do redakce dostali, je hra Gender Wars od SCI a bez zajímavosti možná není, že bude na našem trhu lokalizována, tudíž vyjde s českým manuálem. Jinak Vám Level jako obvykle přináší množství rubrik a kvalitních recenzí, jejichž úkolem v žádném případě není čtenářům vnucovat, že ta a ta hra je prostě nejlepší a musíte ji mít. Ne. Úkolem recenzí by mělo být, a my doufáme, že u nás i je, seznámení s hrou, její co nejlepší popis a upozornění na přednosti nebo nedostatky. Recenze může čtenáři samozřejmě radit, ale v žádném případě nesmí poroučet. Nenechte se nikým ovlivňovat a rozhodujte se sami, kterou hru si koupíte a kterou ne.
Jelikož je léto, právě začaly prázdniny a většina z Vás si chce pouze užívat, připravili jsme vedle stálé soutěže i speciální letní soutěž o řadu atraktivních cen.

Do budoucna pro Vás připravujeme takzvanou Level Hot Line. Bude to klasická pražská telefonní linka, takže žádné 0609, na kterou budete moci kdykoli zavolat a na záznamníku zanechat dotaz na určitý problém ve hře. Dotazy si přehrajeme a nejméně jednou týdně na ně bude někdo z redakce osobně odpovídat. Číslo telefonní linky, den a čas, kdy někdo z redakce bude na telefonu, Vám oznámíme, až bude všechno stoprocentně připraveno. Jinak už se pomalu začínáme připravovat na Come in Future. Co pro Vás chystáme, ovšem prozradit nemohu. Ale jestli to vyjde, bude to parádní.

Vyhlášení ankety z Levelu 6/96 o počítač firmy Escom a dalších neuvěřitelných 158 cen otiskneme v příštím čísle. Příjemně nás překvapilo množství odpovědí, přišlo jich okolo dvou tisíc. Takto získané informace jsou pro nás velikým přínosem a věřte, že se podle nich zařídíme.

Všichni, kdo máte prázdniny, si je užijte ve zdraví. Ostatním, kteří musejí z jakýchkoli důvodů trčet v Praze stejně jako my, přeji hodně pevné nervy a sem tam nějaký ten letní deštíček. Mějte se moc hezky.

Jan Herodes
šéfredaktor

OBSAH: LEVEL 18

PREVIEW

Time Commando

RECENZE

Afterlife
Albion
American Civil War
Back to Baghdad
Battleground: Gettysburg
Beavis and Butthead in Virtual Stupidity
Bermuda Syndrome
Braindead 13 (KON)
CyberJudas
Cyberspeed (KON)
Deadline
DeathKeep
DeathKeep (KON)
Defender 2000 (KON)
Descent (KON)
Euro ´96
Gender Wars
Kick Off ´96
NBA Live ´96 (KON)
Offensive
Resident Evil (KON)
Return Fire
Return Fire: Maps of Death (KON)
Shadow of the Devil (AMIGA)
Shellshock
Testament (AMIGA)
The Muppet CD ROM
The War College
Waterloo
Watchtower (AMIGA)
Wizardry VII Gold

NÁVOD

Normality
Return Fire

RETRO

Midnight Resistance (KON)

HARDWARE / SOFTWARE

Midnight Resistance (KON)
Gravis Ultrasound
Kniply

ROZHOVOR

M2

DOPISY

Dopisy

OBSAH DVD / CD

DEMOVERZE

Gender Wars • Chaos Overlord • MegaRace II • Pray for Death • Return Fire • Settlers 2 • Shellshock • Sideline • Tac Ops • Third Reich • Top Gun • Toshinden • Zork Nemesis

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.