LEVEL

Podpořte Level, získejte náš náramek zdarma a vyhrajte super cenu!

 soutez_level_800x300

Podpořte Level, získejte náš náramek a vyhrajte super cenu!

LEVEL se jako každý rok dohodl s provozovatelem neziskové služby mojeID na speciální akci, ze které můžete mít něco i vy! Zatímco my v redakci dostaneme finanční bonus za každou novou registraci mojeID, vy získáte skvělý dárek zdarma a navíc budete zařazeni do soutěže o lákavé herní ceny. Vás to nic stát nebude a nám to pomůže dál pro Vás připravovat ten nejlepší časopis. Co Vy na to? 🙂

Zaregistrovat mojeID

 

Registrujte si účet na MojeID a my KAŽDÉMU z Vás jako dárek pošleme náramek časopisu LEVEL (nezapomeňte ho zvolit při registraci). Každý z Vás se také zúčastní soutěže o Playstation 4, Xbox One nebo grafickou kartu NVIDIA GEFORCE GTX970.

Co se pro to musí udělat? Stačí co nejdříve zaregistrovat účet mojeID a dokončit všechny registrační kroky, včetně vyplnění PIN3, který vám po registraci přijde poštou, do 31.12.2015. mojeID si můžete zaregistrovat znovu, pokud máte registraci starší než 3 měsíce, tedy můžete se zúčastnit, pokud jste soutěžili minulý rok.

8GB flashka od mojeID navíc!

Nemusíte se bát, že z vás tímto způsobem taháme osobní údaje, protože o účty mojeID se stará organizace CZ.NIC, která spravuje všechny české internetové domény. S mojeID účtem se pak můžete přihlašovat nejen na Games.cz, ale i na další weby na českém internetu.

S tím je navíc spojena další akce – pokud se se svým novým účtem přihlásíte na tři odlišné služby, které mojeID využívají, získáte navíc ještě 8GB flash disk přímo od mojeID. Více informací o této akci najdete na stránkách mojeID.

Děkujeme!!!

Vaše redakce

Zaregistrovat mojeID

 

  • S mojeID účtem se můžete přihlašovat na stovky webů bez nové registrace, má to tedy smysl.
  • Akce platí pro ČR i pro Slovensko, není věkově omezená.
  • Pokud chcete podpořit Level a máte už mojeID účet nedávno zaregistrován, nic Vám nebrání domluvit se s kamarádem nebo třeba s jiným členem vaší rodiny… Pokud jste se ale zaregistrovali třeba před rokem, nová registrace na stejnou osobu možná je!
  • Služba mojeID je kompletně zdarma a nemusíte se bát, že z Vás tímto způsobem taháme osobní údaje, stará se o ni nezisková organizace CZ.NIC, která spravuje všechny české internetové domény. Více výhod najdete zde.
  • Pokud budete mít k průběhu registrace nějaké další dotazy, neváhejte napsat na redakce@level.cz nebo volat na číslo 226 258 510 nebo (421) 220 570 303.
  • Akce platí do 31.12.2015 (je třeba zadat PIN3 do tohoto data) nebo do vyčerpání limitu aktivací ze strany provozovatele mojeID.
  • Náramek a ceny se budou zasílat po ukončení akce, koncem ledna 2015.

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.