LEVEL

PŘEDPLAŤTE SI LEVEL!

Fandíte Levelu?

Líbí se vám jeho nízká cena, články od našich autorů a plné hry přes digitální distribuci? Pokud přikyvujete, určitě byste měli zauvažovat o předplatném! Pokud totiž naší nabídku přijmete, nejenže budete LEVEL dostávat přímo do schránky, ale dostanete jej ještě výhodněji. Roční předplatné vyjde jen na 980 Kč a vy tak obdržíte jedno číslo zcela zdarma! Navíc každý předplatitel má elektronickou verzi Levelu zadarmo!

Pokud nás chcete více podpořit v tom, co děláme, můžete si objednat verzi předplatného s tričkem. Ke zlaté a platinové verzi vám navíc po domluvě pošleme i kvalitní plnou hru. Pro platinové fanoušky pak připravíme speciální událost – setkání s redakcí. 🙂 POZOR – bonusy je nutné si objednat zvlášť po zaplacení předplatného na této stránce.

Výběr bonusů naleznete zde.

Každý předplatitel obdrží také velký (A2) oboustranný herní plakát.

Varianty předplatného:

Roční (8 čísel): 980 Kč
Půlroční (4 čísla): 580 Kč
Stříbrné (roční s tričkem a komiksem): 1480 Kč
Zlaté (roční s trikem, hrou, komiksem):1980 Kč
Platinové – roční s tričkem, hrou, komiksem, pozvánkou na párty a nejlepším pocitem z podpory Levelu :-): 2480 Kč

Pokud máte jakékoliv speciální přání nebo nejasnost kolem českého předplatného, kontaktujte přímo společnost SEND na telefonních číslech 225 985 225 nebo 777 333 370, případně e-mailem na level@send.cz. Přes formulář níže pak směřujte dotazy přímo na redakci Levelu, pomůžeme vám jak to půjde :-).

Slovenské předplatné řešte přímo s firmou, přes kterou bylo objednáno – MagnetPress, PressMedia nebo MediaServis, předplatné za novou cenu už přímo s námi – redakce@level.cz.

Nebojte se nás optat na cokoliv!
Slibujeme, že odpovíme co nejrychleji

Políčka označená * jsou povinná

© 2019 NAKED DOG, S.R.O.