LEVEL

Elektronická verze

Od čísla 245 je elektronická verze Levelu k dispozici zadarmo pouze pro předplatitele.

Počínaje číslem 235 začíná LEVEL zkušebně vycházet i v elektronické verzi, o kterou jste si dlouho psali! E-verzi aktuálního čísla (ale i zpětně těch starších) můžete získat prostřednictvím služeb Publero, Floowie nebo O2 Čtení. A proč by vás měl vlastně elektronický LEVEL zajímat?

  • MŮŽETE JEJ ČÍST V PROHLÍŽEČI, I NA IOS A ANDROID ZAŘÍZENÍCH
  • STOJÍ JEN 79 KČ*
  • JEHO SOUČÁSTÍ JE I PLNÁ HRA**
  • MŮŽETE SI HO PŘEDPLATIT ZA 880 KČ
  • K PŘEDPLATNÉMU PAPÍROVÉMU ČASOPISU JEJ DOSTANETE ZDARMA!
* Platí při nákupu přes webové rozhraní Publero.com, Floowie.com nebo O2 Čtení. Při nákupu přes iOS aplikaci Publero je cena 3.59 Eur.

** Platí pouze do Levelu 244. Další čísla už plnou hru neobsahují.

KDE SEŽENU ELEKTRONICKÝ LEVEL?

180x150floowie_logos_rgbo2

alzamedia

palmknihy

JAK VYPADÁ ELEKTRONICKÝ LEVEL?

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak se dostanu ke své e-verzi zdarma k papírovému Levelu?

Počínaje číslem 235 nabízíme až do odvolání ke každému papírovému vydání Levelu i elektronickou verzi na službě Publero. Pokud ji chcete získat, postupujte stejně, jako kdybyste si chtěli vyzvednout kód k plné hře. Jděte na stránku www.level.cz/hry/ a přepište na ní unikátní kód, který najdete na poslední stránce svého výtisku Levelu. Na další stránce už najdete odkaz, který vás přesměruje na službu Publero a nabídne vám příslušné číslo časopisu zdarma. Pokud jste jej do té doby neměli, doporučujeme založit si na této službě vlastní účet – pak budete mít přístup k časopisu odkudkoliv, včetně zařízení jako iPhone, iPad nebo přístroje s Androidem.

Upozornění: Elektronickou verzi zdarma je možné stáhnout pouze do doby, kdy vyjde další číslo Levelu, tedy přibližně jeden měsíc. Důvodem není to, že bychom nechtěli nabídnout permanentní odkaz, ale v tuto chvíli jen technická omezení, která se snažíme vyřešit.

Jak fungují služby Publero, Floowie a O2 Čtení?

Pro vydávání elektronické verze Levelu využíváme služeb Publero, Floowie a O2 Čtení. Ve všech najdete stejný LEVEL, jde tedy vyloženě o vaše osobní preference. Služby nicméně fungují jako jakési elektronické trafiky, do kterých se zaregistrujete a následně si na svém účtu nakupujete nové časopisy. V základu jsou služby vytvořeny pro pohodlné využívání na webu, takže LEVEL si můžete koupit odkudkoliv a až poté si jej prostřednictvím svého účtu stáhnout třeba do iPadu nebo do zařízení s Androidem. Časopis si ale samozřejmě můžete zakoupit i přímo přes mobilní zařízení (s dočasnou výjimkou aplikace Floowie pro iOS). Pro podrobnější nápovědu se podívejte na tuto stránku v případě Publera, nebo tyto videonávody na Floowie, případně na stránku O2 Čtení a stáhněte si čtečku.

Na rozdíl od Publero a Floowie se zákazník nemusí v aplikaci O2 Do mobilu registrovat, identifikace se bere ze sítě. Jedná se o rychlejší single-click zpracování, výhodou je přímé účtování na mobilní fakturu nebo z předplaceného kreditu.

Jak obdržím plnou hru k e-verzi?

Posílání kódu k plné verzi hry je nadstandardní služba, kterou v současné době poskytuje mezi elektronickými verzemi časopisů pouze LEVEL. Z toho důvodu je ovšem potřeba počítat s určitou dobou na zpracování údajů o koupi. V praxi by vám klíč k plné hře měl přijít na e-mail druhý pracovní den po zakoupení časopisu. Může se ovšem stát, že tato lhůta bude delší, mějte tedy strpení. Pokud vám klíč k plné hře nepřijde v rozumné době, kontaktuje nás na adrese redakce@level.cz.

Do budoucna počítáme se zasíláním kódu k plné hře automaticky, okamžitě poté, co si číslo zakoupíte.

Vychází elektronický LEVEL s nějakým zpožděním?

Ne, elektronické vydání vychází ve stejný den jako papírové, zpravidla krátce po půlnoci.

Plánujete interaktivní prvky?

V tuto chvíli nechceme v této věci nic konkrétního slibovat. Záleží především na tom, jak se bude elektronickému Levelu dařit. Integrování interaktivních prvků je náročné na čas a tím pádem i na peníze, a my musíme být v naší situaci velmi opatrní v rozhodování, kam budeme investovat a kam ne.

Plánujete vlastní aplikaci pro iOS, Android nebo další platformy?

Podobná odpověď jako v předchozím případě – vlastní aplikaci bychom měli moc rádi, ale vše bude záviset na vašem zájmu o elektronická vydání. To samé platí i pro rozšiřování na další platformy, jako třeba Windows Phone a podobně.

© 2017 NAKED DOG, S.R.O.