LEVEL

Elektronická verze

LEVEL jako jediný herní časopisu u nás vychází i v elektronické verzi! E-verzi aktuálního čísla (ale i zpětně těch starších) můžete získat prostřednictvím služeb Alza Media, Floowie nebo O2 Čtení. A proč by vás měl vlastně elektronický LEVEL zajímat?

  • MŮŽETE JEJ ČÍST V PROHLÍŽEČI, I NA IOS A ANDROID ZAŘÍZENÍCH
  • STOJÍ JEN 99 KČ
  • MŮŽETE SI HO PŘEDPLATIT ZA 690 KČ
  • K PŘEDPLATNÉMU PAPÍROVÉMU ČASOPISU JEJ DOSTANETE ZDARMA!

KDE SEŽENU ELEKTRONICKÝ LEVEL?

floowie_logos_rgbfloowie_logos_rgbo2

 

JAK VYPADÁ ELEKTRONICKÝ LEVEL?

 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak se dostanu ke své e-verzi zdarma k papírovému Levelu?

Počínaje číslem 235 nabízíme až do odvolání ke každému papírovému předplatnému Levelu i elektronickou verzi na službě Alza Media. Pokud ji chcete získat, napište nám na redakce@level.cz a my vás zařadíme do databáze předplatitelů, kterým kód na e-verzi přijde každý měsíc e-mailem.

Jak fungují služby Alza Media, Floowie a O2 Čtení?

Pro vydávání elektronické verze Levelu využíváme služeb Alza Media, Floowie a O2 Čtení. Ve všech najdete stejný LEVEL, jde tedy vyloženě o vaše osobní preference. Služby nicméně fungují jako jakési elektronické trafiky, do kterých se zaregistrujete a následně si na svém účtu nakupujete nové časopisy. V základu jsou služby vytvořeny pro pohodlné využívání na webu, takže LEVEL si můžete koupit odkudkoliv a až poté si jej prostřednictvím svého účtu stáhnout třeba do iPadu nebo do zařízení s Androidem.

Na rozdíl od Alza Media a Floowie se zákazník nemusí v aplikaci O2 Do mobilu registrovat, identifikace se bere ze sítě. Jedná se o rychlejší single-click zpracování, výhodou je přímé účtování na mobilní fakturu nebo z předplaceného kreditu.

Vychází elektronický LEVEL s nějakým zpožděním?

Ne, elektronické vydání vychází ve stejný den jako papírové, zpravidla krátce po půlnoci.

Plánujete interaktivní prvky?

V tuto chvíli nechceme v této věci nic konkrétního slibovat. Záleží především na tom, jak se bude elektronickému Levelu dařit. Integrování interaktivních prvků je náročné na čas a tím pádem i na peníze, a my musíme být v naší situaci velmi opatrní v rozhodování, kam budeme investovat a kam ne.

Plánujete vlastní aplikaci pro iOS, Android nebo další platformy?

Podobná odpověď jako v předchozím případě – vlastní aplikaci bychom měli moc rádi, ale vše bude záviset na vašem zájmu o elektronická vydání. To samé platí i pro rozšiřování na další platformy, jako třeba Windows Phone a podobně.

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.