LEVEL

Doporučte LEVEL a získejte předplatné až na rok zdarma!

Líbí se vám LEVEL? Fandíte naší snaze dělat časopis, založený na dlouhých a propracovaných článcích o všem, co hýbe herním světem? Na rozhovorech se zajímavými osobnostmi, komentářích a rozborech aktuálních trendů? Pak by vás mohla zajímat nabídka předplatného, ke kterému přidáváme velké množství zajímavých bonusů v podobě her, komiksů, triček a slev na hardware. A stávajícím předplatitelům nabízíme navíc možnost prodloužit si předplatné až na rok zcela zdarma!

Podejte to dál!
Pokud jste předplatitelem Levelu a máte ve svém okolí někoho, komu by se časopis mohl líbit, přemluvte jej k ročnímu předplatnému. Díky naší nové speciální akci na tom vyděláte oba!

Ve chvíli, kdy váš kamarád nebo kamarádka objedná a zaplatí roční předplatné Levelu a vás uvede v poznámce jako kontakt (v druhém kroku objednávky v Sendu nebo do poznámky formuláře pro Slovensko), který předplatné doporučil, stane se následující:

Vaše stávající předplatné prodloužíme automaticky o tři měsíce.

Váš kamarád nebo kamarádka s novým předplatným od nás dostane navíc a zcela zdarma speciální retro tričko Levelu (jiné než nabízíme ke klasickému předplatnému).
Tímto způsobem můžete sehnat až čtyři lidi a dostat tak sami celoroční předplatné zdarma! Jedinou podmínkou získání výhody je, že nově doporučený čtenář nesměl mít LEVEL předplacen v průběhu předchozích 12 měsíců.

Trička, hry a komiksy zdarma

Ať už si LEVEL předplatí kamarád na vaše doporučení, nebo si jej objednáte vy, nabízíme vám nadále i tradiční výběr bonusů a další výhody. Vedle klasického předplatného, v jehož rámci získáte dvě čísla Levelu ročně zdarma, e-verze všech objednaných vydání a oboustranný plakát v každém čísle, totiž nabízíme i prémiové předplatné s bonusy.

K takzvanému stříbrnému předplatnému získáte limitovanou edici originálního trička LEVEL a komiks z nakladatelství CREW. Ke zlatému předplatnému si pak můžete navíc vybrat ještě hru zdarma. Nenabízíme přitom žádné stařešiny, ale opravdu atraktivní hry nejen pro PC, ale i pro všechny konzole. No a konečně, speciální platinové předplatné je určeno pro opravdové fanoušky, které na konci roku pozveme na zvláštní party s redakcí.

Co vám přinese předplatné Levelu?
Dvě čísla Levelu ročně zdarma
Všechna vydání v e-verzích zdarma
Oboustranný plakát ve formátu A2 v každém čísle
Bonusy podle vlastního výběru
Dodání až domů o den dřív než na stánky
New Nintendo 3DS za bezkonkurenční cenu

Tímto ale ještě nekončíme. K libovolnému typu ročního předplatného Levelu můžete navíc získat handheldy New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL nebo konzoli Wii U s hrou Skylanders Trap Team za skvělou cenu! V porovnání s koupí konzolí v obchodě budete mít předplatné Levelu zcela zdarma!

New Nintendo 3DS Black nebo White: 3490 Kč / 145 EUR (normální cena 5190 Kč)

New Nintendo 3DS XL Metallic Black nebo Metallic Blue: 3990 Kč / 166 EUR (normální cena 6190 Kč)

Wii U Basic Pack White + Skylanders Trap Team: 4490 Kč / 187 EUR (normální cena 6290 Kč)

Více informací o předplatném Levelu najdete zde, na emailu redakce@level.cz nebo telefonních číslech 226 258 510 (pro ČR) a (421) 220 570 303 (pro SR).

Zajímají mě informace o předplatném

 

© 2020 NAKED DOG, S.R.O.